Etusivu           Orit         Tammat         Toiminta         Muuta

KRJ Kouluratsastuskilpailut 30.05.2014


O' Polo Warmbloods järjestää KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut.
Luokkia on tällä kertaa kuusi kappaletta ja kilpailut pidetään O' Polon ratsastuskentällä.
Kilpailupäivämäärä on 30.05.2014 ja viimeinen osallistumispäivä on 26.05.2014.
Kilpailujen ajan tallilla toimii buffetti, josta saa kohtuuhinnalla juotavaa, sämpylöitä, makkaraa ja makeisia. Myös poniajelua lapsille on tarjolla 2 eurolla.
Hauskaa ja jännityksen täyteistä kouluratsastuskisapäivää!
Kilpailuissa vastuuhenkilönä toimii O' Polon omistaja Crystal, VRL-00628.
Osallistujia otetaan vasta kun kutsu löytyy VRL:n kalenterista!

Osallistumisohjeet:


- Mailaa osallistumisesi osoitteeseen vaapukkav@gmail.com.
- Laita viestin otsikoksi O' Polo WB's KRJ081-100.
- Voit osallistua vain kaikkiin 20 kutsuun kerralla, et yhteen kisaan erikseen!
- Kilpailuissa käytetään lyhyttä arvontatapaa.
- Kilpailijan ei tarvitse kuulua mihinkään seuraan, mutta seuraan kuuluminen on suositeltavaa.
- Kilpailut siis arvotaan käyttämällä arvontakonetta.
- Ponikokoiset ponit (alle 148 cm) saavat osallistua max. Vaativa B tasoisiin luokkiin!
- Järjestävä seura Kouluratsastajat (#44)
- Yksi omistaja saa tuoda max. 4 hevosta/ponia per. luokka.
- Yksi hevonen max. 2 starttia per. kisa
- Yksi hevonen yhteen luokkaan vain kerran per. kisa
- Yhteen luokkaan otetaan 40 hevosta/ponia.
- Osallistumiset seuraavassa muodossa:

Luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi mahdollinen VH-tunnus

HUOM: VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Luokat:


1. Helppo C 40/40 Tulokset!
2. Helppo B 40/40 Tulokset!
3. Helppo A 40/40 Tulokset!
4. Vaativa B 40/40 Tulokset!
5. Grand Prix 40/40 Tulokset!
6. Grand Prix 40/40 Tulokset!

Osallistujat/tulokset:


Luokka 1, Helppo C

1. Cannabia (VRL-00033) - Vaapukan Piippa VH14-018-0415
2. Arnika (VRL-01371) - Comghall Ion VH12-036-0001
3. Nanna L. (VRL-00777) - Esmerald B VH11-028-0081
4. Natalia (VRL-05175) - Peking Willow
5. Crystal (VRL-00628) - Metsälammen Tättähäärä VH14-017-0094
6. merikissa (VRL-13337) - Märta VH14-028-0028
7. Miivi (VRL-13320) - Dollari
8. Amanda (VRL-10878) - Night of the Livin' Dead
9. Marle (VRL-04571) - Mörkövaaran Paroni
10. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Eleonora
11. Pierre (VRL-10531) - Tweezed Trixie VH14-017-0258
12. Nanna L. (VRL-00777) - Karkurannan Lejon VH14-028-0124
13. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Chorus
14. Crystal (VRL-00628) - Neilikka VH14-017-0096
15. Uppe (VRL-11253) - Prima Ballerina MO
16. Pierre (VRL-10531) - Murkula VH13-018-0587
17. Pierre (VRL-10531) - Hetekka VH13-018-0657
18. noah (VRL-00224) - Walterson Q-Ataile VH14-023-0093
19. Arnika (VRL-01371) - Félhold Ion VH12-105-0001
20. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Sinililja
21. Marle (VRL-04571) - Lakean Siluetti
22. Nanna L. (VRL-00777) - Dahlgårds Sage VH14-028-0125
23. Crystal (VRL-00628) - Wyat Rocky Roulette VH14-017-0225
24. Nanna L. (VRL-00777) - Dahlgårds Kira VH14-028-0127
25. Arnika (VRL-01371) - Dun Halligan VH06-071-5808
26. Uppe (VRL-11253) - Sir Neptunus
27. noah (VRL-00224) - Coby de la Verde VH14-023-0094
28. merikissa (VRL-13337) - Ina MCF VH14-028-0110
29. Marle (VRL-04571) - O.R. Sarastus
30. Uppe (VRL-11253) - Bingo Domingo MO
31. satu (VRL-00124) - Vaapukan Ronkeli VH14-017-0155
32. merikissa (VRL-13337) - Daniela MCF VH14-028-0111
33. Cannabia (VRL-00033) - Moon Mariina
34. Uppe (VRL-11253) - Vaapukan Baloo
35. satu (VRL-00124) - Bianca v. Moons VH14-017-0122
36. Cannabia (VRL-00033) - Armaan Räppäri VH14-018-0418
37. Marle (VRL-04571) - Halla-Herra VH02-018-8097
38. Arnika (VRL-01371) - Monark VH06-051-7896
39. Pierre (VRL-10531) - Riiviöiden Myy VH13-018-0664
40. merikissa (VRL-13337) - Haj v. Kungsbacka VH14-028-0021

Luokka 2, Helppo B

1. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Kuu VH14-018-0206
2. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Iki-Ihana VH14-018-0041
3. merikissa (VRL-13337) - Daniela MCF VH14-028-0111
4. Nanna L. (VRL-00777) - Karla v. Ahlstedt VH14-028-0129
5. Uppe (VRL-11253) - Frilla av Rågkross
6. Nadia (VRL-00452) - Sävelsalon Sonja VH14-035-0004
7. Amanda (VRL-10878) - Night of the Livin' Dead
8. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Kaski VH14-018-0430
9. Uppe (VRL-11253) - Kivikosken Roosie
10. Crystal (VRL-00628) - CW Yain't Uptown
11. Arnika (VRL-01371) - Diane Seraf VH06-001-0595
12. tvisha (VRL-01671) - Kajon Illusinaatio
13. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Sisukas
14. Pierre (VRL-10531) - Enlazar VH14-017-0255
15. Marle (VRL-04571) - O.R. Sarastus
16. merikissa (VRL-13337) - Ina MCF VH14-028-0110
17. Cannabia (VRL-00033) - Moon Mariina
18. Cannabia (VRL-00033) - Vaapukan Piippa VH14-018-0415
19. Crystal (VRL-00628) - Metsälammen Tättähäärä VH14-017-0094
20. Uppe (VRL-11253) - Basic Boom
21. Pierre (VRL-10531) - Crocuzula VH14-017-0256
22. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Eleonora
23. Cannabia (VRL-00033) - Armaan Räppäri VH14-018-0418
24. tvisha (VRL-01671) - Kärmeniemen Helinä
25. Arnika (VRL-01371) - Irish Bourbon VH06-099-5550
26. Uppe (VRL-11253) - Vanilia NAG
27. merikissa (VRL-13337) - Märta VH14-028-0028
28. Arnika (VRL-01371) - Ivana NOR VH06-051-6294
29. merikissa (VRL-13337) - Haj v. Kungsbacka VH14-028-0021
30. Marle (VRL-04571) - Mörkövaaran Paroni
31. Crystal (VRL-00628) - Wyat Rocky Roulette VH14-017-0225
32. Natalia (VRL-05175) - Peking Willow
33. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Chorus
34. Marle (VRL-04571) - Lakean Siluetti
35. Pierre (VRL-10531) - Himpulan Sädekehä VH14-017-0221
36. Arnika (VRL-01371) - Killroy O'Shea VH06-036-9548
37. wishmaster (VRL-02889) - Painswick Théo VH14-027-0076
38. Pierre (VRL-10531) - Acomodao VH14-017-0257
39. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Sinililja
40. Marle (VRL-04571) - Halla-Herra VH02-018-8097

Luokka 3, Helppo A

1. Arnika (VRL-01371) - Thora O'Shea VH06-036-9732
2. Nanna L. (VRL-00777) - Tiilikan Toivoton Tapaus VH14-018-0485
3. Cannabia (VRL-00033) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
4. satu (VRL-00124) - Vaapukan Elo-Isa VH14-018-0580
5. Cannabia (VRL-00033) - Fiktion Tuike
6. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Sisukas
7. merikissa (VRL-13337) - Tybalt LAC VH14-035-0039
8. Natalia (VRL-05175) - Cassiopeia
9. merikissa (VRL-13337) - Kiara v. Ahlstedt VH14-053-0092
10. Crystal (VRL-00628) - Cedion Blanchfleur
11. Nadia (VRL-00452) - Sävelsalon Eemil VH13-029-0272
12. namusetä (VRL-00801) - Vinnari VH13-018-1005
13. Natalia (VRL-05175) - Blackstone Silvain
14. namusetä (VRL-00801) - Perijän Piita VH14-018-0683
15. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Elmiina
16. Nadia (VRL-00452) - Sävelsalon Sonja VH14-035-0004
17. Nanna L. (VRL-00777) - Tuulenpesän Usvatar VH14-018-0480
18. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Kuriiri
19. Arnika (VRL-01371) - Siljan Lento VH06-018-7358
20. Crystal (VRL-00628) - Rovfjäril VH12-028-0153
21. Natalia (VRL-05175) - Renen Täystuho
22. namusetä (VRL-00801) - Konstikas VH14-018-0684
23. namusetä (VRL-00801) - Taikakuun Jääkide VH13-018-0957
24. tvisha (VRL-01671) - Kajon Illusinaatio
25. Arnika (VRL-01371) - Siljan Uniikki VH05-018-7386
26. Nanna L. (VRL-00777) - Kärmeniemen Joselinda VH14-018-0611
27. Nadia (VRL-00452) - Sävelsalon Isla VH14-029-0052
28. Uppe (VRL-11253) - Basic Boom
29. Nanna L. (VRL-00777) - Villahaan Eerina VH14-018-0452
30. Uppe (VRL-11253) - Elo-Saima
31. Arnika (VRL-01371) - Suvereeni VH13-018-0144
32. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Hipsteri
33. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Talviira
34. Cannabia (VRL-00033) - Fiktion Jousi VH14-018-0416
35. tvisha (VRL-01671) - Kärmeniemen Helinä
36. merikissa (VRL-13337) - Stigandr VH14-053-0064
37. merikissa (VRL-13337) - Frodo v. Ahlstedt VH14-053-0091
38. Cannabia (VRL-00033) - Huvitutin Tihku VH14-018-0420
39. Natalia (VRL-05175) - Turmion Tuoja
40. tvisha (VRL-01671) - Parodian Villiviikari

Luokka 4, Vaativa B

1. Natalia (VRL-05175) - Turmion Tuoja
2. Crystal (VRL-00628) - Metsänkuiskauksen Pakkasherra
3. Cannabia (VRL-00033) - Fiktion Tuike
4. Arnika (VRL-01371) - Hieno VH13-018-0153
5. Crystal (VRL-00628) - Caitlin v. Sigma
6. Amanda (VRL-10878) - Ultimate Daredevil
7. Cannabia (VRL-00033) - Huvitutin Tihku VH14-018-0420
8. Amanda (VRL-10878) - Antere v.d. Duren
9. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Viltteri VH14-018-0276
10. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Tappivanukas VH14-018-0686
11. namusetä (VRL-00801) - Perijän Piita VH14-018-0683
12. Natalia (VRL-05175) - Blackstone Silvain
13. Uppe (VRL-11253) - Felcie Fleur
14. Cannabia (VRL-00033) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417
15. merikissa (VRL-13337) - Aidan Hurple
16. Pierre (VRL-10531) - Moon Iltarusko VH13-018-0723
17. Arnika (VRL-01371) - Riddar Ion VH06-010-9524
18. namusetä (VRL-00801) - Taikakuun Jääkide VH13-018-0957
19. namusetä (VRL-00801) - Vinnari VH13-018-1005
20. Uppe (VRL-11253) - Poniniemen Brinella
21. tvisha (VRL-01671) - Parodian Villiviikari
22. Natalia (VRL-05175) - Renen Täystuho
23. satu (VRL-00124) - Vaapukan Elo-Isa VH14-018-0580
24. Arnika (VRL-01371) - Kuuraparta VH13-018-0159
25. merikissa (VRL-13337) - Vaapukan Roope VH14-018-0687
26. Natalia (VRL-05175) - Cassiopeia
27. Nadia (VRL-00452) - Sävelsalon Isla VH14-029-0052
28. Nanna L. (VRL-00777) - Pirunkorven Reimu VH14-018-0559
29. Arnika (VRL-01371) - Zhivana KTN VH06-020-8019
30. Pierre (VRL-10531) - Fiktion Taikatuike VH13-018-0694
31. Nanna L. (VRL-00777) - Fiktion Veini VH14-018-0334
32. Uppe (VRL-11253) - Poniniemen ptty Jade
33. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Oktaavi
34. namusetä (VRL-00801) - Konstikas VH14-018-0684
35. Cannabia (VRL-00033) - Fiktion Jousi VH14-018-0416
36. merikissa (VRL-13337) - Koivumäen Hugo VH14-018-0539
37. Uppe (VRL-11253) - Edaletta
38. Nadia (VRL-00452) - Sävelsalon Eemil VH13-029-0272
39. Nanna L. (VRL-00777) - Hymni VH14-018-0561
40. Crystal (VRL-00628) - Vaapukan Pikkuenkeli

Luokka 5, Grand Prix

1. Amanda (VRL-10878) - Egeria
2. Arnika (VRL-01371) - Chaplin VH12-011-0200
3. wishmaster (VRL-02889) - Wister Classicism VH14-021-0187
4. Pierre (VRL-10531) - Soulshaper Jasper VH14-048-0004
5. Natalia (VRL-05175) - Severus Snape 'If
6. wishmaster (VRL-02889) - Wister Ailsa Bay
7. Natalia (VRL-05175) - Silverlode Renada
8. Arnika (VRL-01371) - Monochrome VH12-011-0201
9. Ljusia (VRL-02751) - Marvellous Storm In A Teacup VH14-021-0152
10. Pierre (VRL-10531) - Phelizzio VH14-021-0156
11. Cannabia (VRL-00033) - Tell-Tale Heart PB
12. Cannabia (VRL-00033) - Mort Rouge PB
13. Crystal (VRL-00628) - Carthago O' Polo VH14-044-0084
14. Arnika (VRL-01371) - Gizelle VH12-011-0209
15. wishmaster (VRL-02889) - Wister Gunfiddich
16. satu (VRL-00124) - Hasselbys Crispin
17. Crystal (VRL-00628) - Scaon Ventear
18. Amanda (VRL-10878) - Elburn Crefëlle
19. Crystal (VRL-00628) - Colored Chaos O' Polo
20. Pierre (VRL-10531) - Duzedrawse VH14-013-0032
21. Sierra. (VRL-10775) - Conrad Ob VH13-021-0303
22. satu (VRL-00124) - Brouillard's Royal Medalla
23. satu (VRL-00124) - Aevis Graendal
24. Ljusia (VRL-02751) - Carnelian Vegas VH14-011-0217
25. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Amaranthine
26. Sierra. (VRL-10775) - Anzeigen VH12-066-0060
27. Amanda (VRL-10878) - Switchblade Romance
28. Cannabia (VRL-00033) - Minos Crete O' Polo
29. Natalia (VRL-05175) - Remida
30. wishmaster (VRL-02889) - Tiffany Woods VH14-044-0129
31. Miivi (VRL-13320) - Chameleon
32. Ljusia (VRL-02751) - Marvellous Barathrum VH14-011-0249
33. satu (VRL-00124) - Mage Masher
34. Ljusia (VRL-02751) - Honeysuckle K-12 VH14-031-0354
35. Natalia (VRL-05175) - Silverlode Zombies
36. Arnika (VRL-01371) - Silber VH12-021-0198
37. Pierre (VRL-10531) - Northnova VH13-203-0001
38. Cannabia (VRL-00033) - Don Ares
39. Amanda (VRL-10878) - Coral Madness
40. Crystal (VRL-00628) - Revolution Nine

Luokka 6, Grand Prix

1. satu (VRL-00124) - Mage Masher
2. Pierre (VRL-10531) - Northnova VH13-203-0001
3. Natalia (VRL-05175) - Severus Snape 'If
4. Crystal (VRL-00628) - Revolution Nine
5. Arnika (VRL-01371) - Monochrome VH12-011-0201
6. Crystal (VRL-00628) - Harmonium O' Polo VH14-044-0083
7. Arnika (VRL-01371) - Silber VH12-021-0198
8. Natalia (VRL-05175) - Silverlode Zombies
9. satu (VRL-00124) - Aevis Graendal
10. wishmaster (VRL-02889) - Wister Classicism VH14-021-0187
11. Cannabia (VRL-00033) - Minos Crete O' Polo
12. Sierra. (VRL-10775) - Conrad Ob VH13-021-0303
13. Amanda (VRL-10878) - Elburn Crefëlle
14. Arnika (VRL-01371) - Chaplin VH12-011-0200
15. Amanda (VRL-10878) - Coral Madness
16. Amanda (VRL-10878) - Egeria
17. Ljusia (VRL-02751) - Marvellous Storm In A Teacup VH14-021-0152
18. wishmaster (VRL-02889) - Wister Ailsa Bay
19. satu (VRL-00124) - Brouillard's Royal Medalla
20. Pierre (VRL-10531) - Phelizzio VH14-021-0156
21. Cannabia (VRL-00033) - Mort Rouge PB
22. Amanda (VRL-10878) - Switchblade Romance
23. wishmaster (VRL-02889) - Tiffany Woods VH14-044-0129
24. Crystal (VRL-00628) - Scaon Ventear
25. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Silvia
26. Arnika (VRL-01371) - Gizelle VH12-011-0209
27. Crystal (VRL-00628) - Carthago O' Polo VH14-044-0084
28. Natalia (VRL-05175) - Remida
29. Sierra. (VRL-10775) - Anzeigen VH12-066-0060
30. satu (VRL-00124) - Hasselbys Crispin
31. Ljusia (VRL-02751) - Honeysuckle K-12 VH14-031-0354
32. wishmaster (VRL-02889) - Wister Gunfiddich
33. Natalia (VRL-05175) - Silverlode Renada
34. Miivi (VRL-13320) - Chameleon
35. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Tangiers
36. Pierre (VRL-10531) - Duzedrawse VH14-013-0032
37. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Amaranthine
38. Cannabia (VRL-00033) - Tell-Tale Heart PB
39. Cannabia (VRL-00033) - Don Ares
40. Pierre (VRL-10531) - Soulshaper Jasper VH14-048-0004