Virtuaalitalli Vaapukka
Päivitetty viimeksi : 21.01.2015
20 x KRJ-kilpailut, osallistu!

Vaapukkaan ei oteta hoitajia!
@: vaapukkav@gmail.com
Tilausvarsakyselyt yms!

ETUSIVU          HEVOSET          KASVATUS          KILPAILUT          ESITTELY          VIERASKIRJA

KRJ Kouluratsastuskilpailut 01.02.2014


Virtuaalitalli Vaapukka järjestää KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut.
Luokkia on tällä kertaa seitsemän kappaletta ja kilpailut pidetään Vaapukan ratsastuskentällä.
Kilpailupäivämäärä on 01.02.2014 ja viimeinen osallistumispäivä on 29.01.2014.
Kilpailujen ajan tallilla toimii buffetti, josta saa kohtuuhinnalla juotavaa, sämpylöitä, makkaraa ja makeisia.
Hauskaa ja jännityksen täyteistä kouluratsastuskisapäivää!
Kilpailuissa vastuuhenkilönä toimii Vaapukan omistaja Crystal, VRL-0628.
Osallistujia otetaan vasta kun kutsu löytyy VRL:n kalenterista!

Osallistumisohjeet:


- Mailaa osallistumisesi osoitteeseen vaapukkav@gmail.com.
- Laita viestin otsikoksi KRJ005-009.
- Voit osallistua vain kaikkiin viiteen kerralla, et yhteen kisaan erikseen!
- Kilpailuissa käytetään lyhyttä arvontatapaa.
- Kilpailut siis arvotaan käyttämällä arvontakonetta.
- Ponikokoiset ponit (alle 148 cm) saavat osallistua max. Vaativa B tasoisiin luokkiin!
- Yksi omistaja saa tuoda max. 3 hevosta/ponia per. luokka.
- Yksi hevonen max. 2 starttia per. kisa
- Yksi hevonen yhteen luokkaan vain kerran per. kisa
- Yhteen luokkaan otetaan 30 hevosta/ponia.
- Osallistumiset seuraavassa muodossa:

Luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi mahdollinen VH-tunnus

HUOM: VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Luokat:


1. Helppo C 30/30 Tulokset
2. KN Special 30/30 Tulokset
3. Helppo B 30/30 Tulokset
4. Helppo A 30/30 Tulokset
5. Vaativa B 30/30 Tulokset
6. Vaativa A 30/30 Tulokset
7. Grand Prix 30/30 Tulokset

Osallistujat:


Luokka 1, Helppo C
1. Dani (VRL-03561) - Riiviöiden Pisko VH11-018-1286 
2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtisade VH13-018-1338 
3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kepponen VH13-018-1337 
4. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Saylor 
5. Susanna (VRL-03881) - Warwickles Lionbrave 
6. Lumikirsikka (VRL-13331) - Iki-Elena 
7. Suvi (VRL-01248) - Måttlig Kanon VH12-028-0036 
8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mysteeri VH13-018-1140 
9. Veera R. (VRL-10735) - Wyat Paul 
10. Cannabia (VRL-00033) - Marquis v. Moons VH12-017-0598 
11. Veera R. (VRL-10735) - Saxon Rewa 
12. Jewell (VRL-08085) - Leilein Mustikkamuffinssi 
13. suba (VRL-12468) - Rudolph v. Moons VH13-017-0106 
14. Jewell (VRL-08085) - Tell Another Joke Ni 
15. Nanna L. (VRL-00777) - Päivärinteen Niilo VH13-017-0518 
16. Veera R. (VRL-10735) - Sointuvan Bao 
17. suba (VRL-12468) - Idunn Siv VH13-053-0080 
18. Lamia (VRL-13332) - Kirjana VH13-018-1276 
19. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Myrsky-Vaan VH14-018-0040 
20. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Benjey 
21. Suvi (VRL-01248) - Dobbeltliv VH13-053-0057 
22. Lumikirsikka (VRL-13331) - Päivärinteen Hilda 
23. Cannabia (VRL-00033) - Boomer v. Moons VH13-017-0702 
24. Cannabia (VRL-00033) - Olivia v. Moons VH12-017-0510 
25. Crystal (VRL-0628) - Royal Anthem Dei 
26. Dani (VRL-03561) - Gwalch Halen Crai 
27. Dani (VRL-03561) - Anfarwol Isabella 
28. Jewell (VRL-08085) - Nippon 
29. suba (VRL-12468) - Dahlgårds Evighet VH13-028-0032 
30. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Iki-Ihana VH14-018-0041
Luokka 2, KN Special
1. Nanna L. (VRL-00777) - Päivärinteen Niilo VH13-017-0518 
2. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Nonna VH13-028-0076 
3. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Saylor 
4. Kerppa (VRL-00631) - Helinda v. Pijnboompit 
5. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Benjey 
6. Crystal (VRL-0628) - Royal Anthem Dei 
7. Cannabia (VRL-00033) - Maanan Valtteri VH13-018-1189 
8. Leandra (VRL-01057) - Unisiipi ILO 
9. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Silmu VH13-018-1190 
10. Dani (VRL-03561) - Gwalch Halen Crai 
11. Dani (VRL-03561) - Riiviöiden Pisko VH11-018-1286 
12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somia VH13-018-0896 
13. Dani (VRL-03561) - Anfarwol Isabella 
14. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Myrsky-Vaan VH14-018-0040 
15. Lumikirsikka (VRL-13331) - Linnet B 
16. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Iki-Ihana VH14-018-0041 
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Urhokas VH13-018-0897 
18. Saila (VRL-05775) - Räven Mischa 
19. Saila (VRL-05775) - Divinity v. Moons 
20. Lumikirsikka (VRL-13331) - Iki-Elene 
21. Kerppa (VRL-00631) - Jarl v. Pijnboompit 
22. Kerppa (VRL-00631) - Troløs 
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helinä VH13-018-0895 
24. Cannabia (VRL-00033) - Llygedyn Adameg VH13-026-0192 
25. Lumikirsikka (VRL-13331) - Fifth Chanterelle 
26. Suvi (VRL-01248) - Rumour's Odelia VH13-028-0171 
27. Leandra (VRL-01057) - Metsäkartanon Sohra 
28. Saila (VRL-05775) - Rhea FK 
29. Suvi (VRL-01248) - Megara B VH12-028-0156 
30. Leandra (VRL-01057) - Metsäkartanon Melodi 
Luokka 3, Helppo B
1. Cannabia (VRL-00033) - Llygedyn Adameg VH13-026-0192 
2. Crystal (VRL-0628) - Gungbacks Evita 
3. suba (VRL-12468) - Breandan Séaghdha VH13-046-0016 
4. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Tähdenalku 
5. Lamia (VRL-13332) - Leijuvan Linnan Ritari VH13-018-1301 
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helinä VH13-018-0895 
7. Susanna (VRL-03881) - Takamaiden Viehätys 
8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Heveli 
9. Scilla (VRL-00091) - Eveningstar's Dreamtime 
10. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Melony 
11. Veera R. (VRL-10735) - Enna Darla 
12. Lamia (VRL-13332) - Untuvikon Unohdettu VH13-018-1334 
13. Scilla (VRL-00091) - Coctails Silverput 
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hilppa 
15. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Silmu VH13-018-1190 
16. Joker (VRL-07248) - Wallflower F 
17. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Darina 
18. Susanna (VRL-03881) - Joogin Malviina 
19. Laura R. (VRL-00169) - Mäkisuon Selina 
20. Cannabia (VRL-00033) - Maanan Valtteri VH13-018-1189 
21. Dani (VRL-03561) - Seiren Caniadaeth Dawn 
22. Lamia (VRL-13332) - Rosin Karma-Ria VH13-018-1254 
23. suba (VRL-12468) - Breandan Edric VH13-046-0017 
24. Veera R. (VRL-10735) - Dingleberry 
25. Veera R. (VRL-10735) - Joakim SVA 
26. Scilla (VRL-00091) - Wanburg Volfram 
27. suba (VRL-12468) - GL Cinderella VH13-017-0107 
28. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Luca 
29. Dani (VRL-03561) - Eirias Penfraith Dawn 
30. Dani (VRL-03561) - Cabal Dawn 
Luokka 4, Helppo A
1. suba (VRL-12468) - Kultaisen Liigan Valtteri VH13-018-0207 
2. Joker (VRL-07248) - Malik 
3. Veera R. (VRL-10735) - Angelina v.d. Shontelle 
4. Scilla (VRL-00091) - Fifth Froth Flip 
5. Scilla (VRL-00091) - Keinukallion Nevermore 
6. Dani (VRL-03561) - Seiren Caniadaeth Dawn 
7. Susanna (VRL-03881) - Hetken Mollamari 
8. Dani (VRL-03561) - Cabal Dawn 
9. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Sävelmä 
10. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Tähdenalku 
11. Lamia (VRL-13332) - Satulinnan Ninariina VH13-018-1351 
12. Cannabia (VRL-00033) - Moon Janella VH13-018-1274 
13. Veera R. (VRL-10735) - Alegren Ilmari 
14. Scilla (VRL-00091) - Orbiter Echo 
15. Susanna (VRL-03881) - Hetken Hulivili 
16. Cannabia (VRL-00033) - Moon Hyytävä VH13-018-1271 
17. Veera R. (VRL-10735) - Alegre's Maya 
18. Kolibri (VRL-12569) - El Thay Hassaanah VH13-003-0213 
19. Dani (VRL-03561) - Eirias Penfraith Dawn 
20. Laura R. (VRL-00169) - Mäkisuon Selina 
21. suba (VRL-12468) - Roudan Sander VH13-053-0035 
22. Lamia (VRL-13332) - Moon Ikaros VH13-018-1398 
23. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Kermiitti 
24. suba (VRL-12468) - GL Midnight Madness VH13-027-0061 
25. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Iltatähti VH13-018-1326 
26. Kolibri (VRL-12569) - Ayar TAL 
27. Susanna (VRL-03881) - Hetken Kaihomieli 
28. Crystal (VRL-0628) - Pirunkorven Jamssi 
29. Joker (VRL-07248) - Saryamish MCF 
30. Kolibri (VRL-12569) - Nareekha Qadr VH13-003-0210 
Luokka 5, Vaativa B
1. Jewell (VRL-08085) - Moon Hallamari 
2. Milja (VRL-00692) - Suprant Xiró 
3. Susanna (VRL-03881) - Koistilan Eeli 
4. Susanna (VRL-03881) - Kajon Paimenpoika 
5. Kolibri (VRL-12569) - TAL Dirayat VH13-003-0178 
6. Kolibri (VRL-12569) - Hazim Bakr VH13-003-0211 
7. Jewell (VRL-08085) - Nerian Chianti 
8. Dani (VRL-03561) - Calembel 
9. Susanna (VRL-03881) - Krzysztof Yemn 
10. Veera R. (VRL-10735) - Avalanche Rewa 
11. Milja (VRL-00692) - Aavan Hurmos 
12. Joker (VRL-07248) - Khawaja SC 
13. Dani (VRL-03561) - Llanellen Cessair Dawn 
14. Cannabia (VRL-00033) - Moon Hyytävä VH13-018-1271 
15. Cannabia (VRL-00033) - Moon Janella VH13-018-1274 
16. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Sävelmä 
17. Lamia (VRL-13332) - Monsteri-Morrison VH13-018-1333 
18. Milja (VRL-00692) - Don Amadore 
19. suba (VRL-12468) - GL Nasmat VH13-003-0060 
20. Veera R. (VRL-10735) - Moon Fiina 
21. Scilla (VRL-00091) - Fifth Froth Flip 
22. Crystal (VRL-0628) - Pirunkorven Jamssi 
23. Veera R. (VRL-10735) - Arvolaakson Valma 
24. Joker (VRL-07248) - Ave Pasajera ox 
25. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Kermiitti 
26. Dani (VRL-03561) - Sin VH13-023-0097 
27. Scilla (VRL-00091) - Red Summer 
28. suba (VRL-12468) - ES Dilemmachine ox VH13-003-0059 
29. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Iltatähti VH13-018-1326 
30. Scilla (VRL-00091) - Odyshape 
Luokka 6, Vaativa A
1. Kettunen (VRL-01317) - Astraealand VH13-031-0661 
2. Milja (VRL-00692) - Suprant Xiró 
3. Susanna (VRL-03881) - Coctail de Poemé 
4. Veera R. (VRL-10735) - M.L. Taikausko 
5. Lumikirsikka (VRL-13331) - Wellington 
6. wishmaster (VRL-02889) - Scaon Color Me Red VH13-044-0258 
7. Crystal (VRL-0628) - Miami&Memphis Mix 
8. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Salli VH13-018-1388 
9. Joker (VRL-07248) - Khasar SC 
10. Milja (VRL-00692) - Don Amadore 
11. Nanna L. (VRL-00777) - Moon Elias VH14-018-0043 
12. Scilla (VRL-00091) - Lili Marlene 
13. Kettunen (VRL-01317) - Londonderry 
14. Jewell (VRL-08085) - Kill the Terror HILL! 
15. Crystal (VRL-0628) - Jubilee O' Polo 
16. Scilla (VRL-00091) - Alameda 
17. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Eliza 
18. Lumikirsikka (VRL-13331) - Katinas Bruno 
19. Nanna L. (VRL-00777) - Mäkisuon Kerli VH13-018-0511 
20. wishmaster (VRL-02889) - Chocoholic VH13-044-0257 
21. wishmaster (VRL-02889) - Panic Switch VH13-044-0262 
22. Joker (VRL-07248) - Victoria 
23. Cannabia (VRL-00033) - Moon Lupaus VH13-018-0305 
24. Milja (VRL-00692) - Suprant La Psy 
25. Veera R. (VRL-10735) - Romulus 
26. Lumikirsikka (VRL-13331) - Camblewheel MET 
27. Susanna (VRL-03881) - Alvar de Poemé 
28. Crystal (VRL-0628) - Kioku Yuki SIN 
29. Scilla (VRL-00091) - Chazaqiel AIR 
30. Joker (VRL-07248) - Hidden's Precious Sundanx ox 
Luokka 7, Grand Prix
1. Lilian (VRL-13076) - Efigenia Hexen 
2. wishmaster (VRL-02889) - Classy Kiss VH13-031-0641 
3. Crystal (VRL-0628) - Kioku Yuki SIN 
4. Veera R. (VRL-10735) - Opera Ballerina Flow 
5. Rim (VRL-02488) - Saphirine 
6. Veera R. (VRL-10735) - Clairvoyant 'If 
7. Kettunen (VRL-01317) - Londonderry 
8. suba (VRL-12468) - GL Firenze VH13-011-0071 
9. Lumikirsikka (VRL-13331) - Amber Jaded 
10. Rim (VRL-02488) - Ikarus IV 
11. Scilla (VRL-00091) - Roswell M VH13-011-0364 
12. Susanna (VRL-03881) - Oldfinion Midnight Commander 
13. suba (VRL-12468) - GL Royal Chantara VH13-031-0079 
14. Scilla (VRL-00091) - Schottkey AIR 
15. Lumikirsikka (VRL-13331) - Basiel van Holmes 
16. Lumikirsikka (VRL-13331) - Burn the Bones Coast 
17. Meiju K. (VRL-12530) - Dark Rashad REC 
18. wishmaster (VRL-02889) - Deception Hexen VH13-021-0431 
19. Veera R. (VRL-10735) - Bloody Kiara 
20. wishmaster (VRL-02889) - Suprant Cissy VH13-031-0506 
21. Kettunen (VRL-01317) - Astraealand VH13-031-0661 
22. Rim (VRL-02488) - Aubrey 
23. Lilian (VRL-13076) - Joe Sheridan 
24. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Silvia 
25. Scilla (VRL-00091) - Nathaniel VH11-021-0003 
26. Susanna (VRL-03881) - Isadora F 
27. Crystal (VRL-0628) - Jubilee O' Polo 
28. Crystal (VRL-0628) - Miami&Memphis Mix 
29. Meiju K. (VRL-12530) - Suprant Whips VH13-031-0164 
30. Meiju K. (VRL-12530) - Jolie