Virtuaalitalli Vaapukka
Päivitetty viimeksi : 21.01.2015
20 x KRJ-kilpailut, osallistu!

Vaapukkaan ei oteta hoitajia!
@: vaapukkav@gmail.com
Tilausvarsakyselyt yms!

ETUSIVU          HEVOSET          KASVATUS          KILPAILUT          ESITTELY          VIERASKIRJA

KRJ Kouluratsastuskilpailut 31.01.2014


Virtuaalitalli Vaapukka järjestää KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut.
Luokkia on tällä kertaa seitsemän kappaletta ja kilpailut pidetään Vaapukan ratsastuskentällä.
Kilpailupäivämäärä on 31.01.2014 ja viimeinen osallistumispäivä on 28.01.2014.
Kilpailujen ajan tallilla toimii buffetti, josta saa kohtuuhinnalla juotavaa, sämpylöitä, makkaraa ja makeisia.
Hauskaa ja jännityksen täyteistä kouluratsastuskisapäivää!
Kilpailuissa vastuuhenkilönä toimii Vaapukan omistaja Crystal, VRL-0628.
Osallistujia otetaan vasta kun kutsu löytyy VRL:n kalenterista!

Osallistumisohjeet:


- Mailaa osallistumisesi osoitteeseen vaapukkav@gmail.com.
- Laita viestin otsikoksi KRJ005-009.
- Voit osallistua vain kaikkiin viiteen kerralla, et yhteen kisaan erikseen!
- Kilpailuissa käytetään lyhyttä arvontatapaa.
- Kilpailut siis arvotaan käyttämällä arvontakonetta.
- Ponikokoiset ponit (alle 148 cm) saavat osallistua max. Vaativa B tasoisiin luokkiin!
- Yksi omistaja saa tuoda max. 3 hevosta/ponia per. luokka.
- Yksi hevonen max. 2 starttia per. kisa
- Yksi hevonen yhteen luokkaan vain kerran per. kisa
- Yhteen luokkaan otetaan 30 hevosta/ponia.
- Osallistumiset seuraavassa muodossa:

Luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi mahdollinen VH-tunnus

HUOM: VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Luokat:


1. Helppo C 30/30 Tulokset
2. KN Special 30/30 Tulokset
3. Helppo B 30/30 Tulokset
4. Helppo A 30/30 Tulokset
5. Vaativa B 30/30 Tulokset
6. Vaativa A 30/30 Tulokset
7. Grand Prix 30/30 Tulokset

Osallistujat:


Luokka 1, Helppo C
1. Crystal (VRL-0628) - Royal Anthem Dei 
2. Lumikirsikka (VRL-13331) - Iki-Elena 
3. Jewell (VRL-08085) - Tell Another Joke Ni 
4. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Benjey 
5. Suvi (VRL-01248) - Dobbeltliv VH13-053-0057 
6. Cannabia (VRL-00033) - Olivia v. Moons VH12-017-0510 
7. Cannabia (VRL-00033) - Marquis v. Moons VH12-017-0598 
8. Nanna L. (VRL-00777) - Päivärinteen Niilo VH13-017-0518 
9. Veera R. (VRL-10735) - Saxon Rewa 
10. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Iki-Ihana VH14-018-0041 
11. suba (VRL-12468) - Rudolph v. Moons VH13-017-0106 
12. suba (VRL-12468) - Idunn Siv VH13-053-0080 
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mysteeri VH13-018-1140 
14. Jewell (VRL-08085) - Nippon 
15. Susanna (VRL-03881) - Warwickles Lionbrave 
16. Jewell (VRL-08085) - Leilein Mustikkamuffinssi 
17. Cannabia (VRL-00033) - Boomer v. Moons VH13-017-0702 
18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kepponen VH13-018-1337 
19. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtisade VH13-018-1338 
20. suba (VRL-12468) - Dahlgårds Evighet VH13-028-0032 
21. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Saylor 
22. Dani (VRL-03561) - Gwalch Halen Crai 
23. Dani (VRL-03561) - Anfarwol Isabella 
24. Suvi (VRL-01248) - Måttlig Kanon VH12-028-0036 
25. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Myrsky-Vaan VH14-018-0040 
26. Veera R. (VRL-10735) - Wyat Paul 
27. Dani (VRL-03561) - Riiviöiden Pisko VH11-018-1286 
28. Lumikirsikka (VRL-13331) - Päivärinteen Hilda 
29. Veera R. (VRL-10735) - Sointuvan Bao 
30. Lamia (VRL-13332) - Kirjana VH13-018-1276 
Luokka 2, KN Special
1. Dani (VRL-03561) - Riiviöiden Pisko VH11-018-1286 
2. Suvi (VRL-01248) - Megara B VH12-028-0156 
3. Leandra (VRL-01057) - Unisiipi ILO 
4. Lumikirsikka (VRL-13331) - Fifth Chanterelle 
5. Lumikirsikka (VRL-13331) - Linnet B 
6. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Nonna VH13-028-0076 
7. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Iki-Ihana VH14-018-0041 
8. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Silmu VH13-018-1190 
9. Crystal (VRL-0628) - Royal Anthem Dei 
10. Kerppa (VRL-00631) - Troløs 
11. Dani (VRL-03561) - Anfarwol Isabella 
12. Nanna L. (VRL-00777) - Päivärinteen Niilo VH13-017-0518 
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Urhokas VH13-018-0897 
14. Saila (VRL-05775) - Räven Mischa 
15. Kerppa (VRL-00631) - Helinda v. Pijnboompit 
16. Leandra (VRL-01057) - Metsäkartanon Melodi 
17. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Saylor 
18. Lumikirsikka (VRL-13331) - Iki-Elene 
19. Suvi (VRL-01248) - Rumour's Odelia VH13-028-0171 
20. Saila (VRL-05775) - Rhea FK 
21. Dani (VRL-03561) - Gwalch Halen Crai 
22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helinä VH13-018-0895 
23. Leandra (VRL-01057) - Metsäkartanon Sohra 
24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somia VH13-018-0896 
25. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Benjey 
26. Cannabia (VRL-00033) - Maanan Valtteri VH13-018-1189 
27. Kerppa (VRL-00631) - Jarl v. Pijnboompit 
28. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Myrsky-Vaan VH14-018-0040 
29. Saila (VRL-05775) - Divinity v. Moons 
30. Cannabia (VRL-00033) - Llygedyn Adameg VH13-026-0192 
Luokka 3, Helppo B
1. Veera R. (VRL-10735) - Dingleberry 
2. Joker (VRL-07248) - Wallflower F 
3. Veera R. (VRL-10735) - Enna Darla 
4. Cannabia (VRL-00033) - Llygedyn Adameg VH13-026-0192 
5. Dani (VRL-03561) - Seiren Caniadaeth Dawn 
6. Susanna (VRL-03881) - Takamaiden Viehätys 
7. Susanna (VRL-03881) - Joogin Malviina 
8. Dani (VRL-03561) - Eirias Penfraith Dawn 
9. Scilla (VRL-00091) - Wanburg Volfram 
10. suba (VRL-12468) - Breandan Séaghdha VH13-046-0016 
11. Scilla (VRL-00091) - Eveningstar's Dreamtime 
12. Lamia (VRL-13332) - Leijuvan Linnan Ritari VH13-018-1301 
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helinä VH13-018-0895 
14. Laura R. (VRL-00169) - Mäkisuon Selina 
15. Lamia (VRL-13332) - Untuvikon Unohdettu VH13-018-1334 
16. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Melony 
17. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Darina 
18. Lamia (VRL-13332) - Rosin Karma-Ria VH13-018-1254 
19. Veera R. (VRL-10735) - Joakim SVA 
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Heveli 
21. Crystal (VRL-0628) - Gungbacks Evita 
22. Scilla (VRL-00091) - Coctails Silverput 
23. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Tähdenalku 
24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hilppa 
25. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Luca 
26. Dani (VRL-03561) - Cabal Dawn 
27. Cannabia (VRL-00033) - Maanan Valtteri VH13-018-1189 
28. suba (VRL-12468) - GL Cinderella VH13-017-0107 
29. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Silmu VH13-018-1190 
30. suba (VRL-12468) - Breandan Edric VH13-046-0017 
Luokka 4, Helppo A
1. Joker (VRL-07248) - Saryamish MCF 
2. Lamia (VRL-13332) - Satulinnan Ninariina VH13-018-1351 
3. Joker (VRL-07248) - Malik 
4. Kolibri (VRL-12569) - Ayar TAL 
5. Dani (VRL-03561) - Cabal Dawn 
6. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Iltatähti VH13-018-1326 
7. Scilla (VRL-00091) - Orbiter Echo 
8. Veera R. (VRL-10735) - Angelina v.d. Shontelle 
9. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Sävelmä 
10. Susanna (VRL-03881) - Hetken Hulivili 
11. Scilla (VRL-00091) - Keinukallion Nevermore 
12. Kolibri (VRL-12569) - El Thay Hassaanah VH13-003-0213 
13. Kolibri (VRL-12569) - Nareekha Qadr VH13-003-0210 
14. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Kermiitti 
15. suba (VRL-12468) - Kultaisen Liigan Valtteri VH13-018-0207 
16. Cannabia (VRL-00033) - Moon Hyytävä VH13-018-1271 
17. Laura R. (VRL-00169) - Mäkisuon Selina 
18. Veera R. (VRL-10735) - Alegre's Maya 
19. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Tähdenalku 
20. Susanna (VRL-03881) - Hetken Mollamari 
21. Dani (VRL-03561) - Seiren Caniadaeth Dawn 
22. Cannabia (VRL-00033) - Moon Janella VH13-018-1274 
23. suba (VRL-12468) - Roudan Sander VH13-053-0035 
24. Lamia (VRL-13332) - Moon Ikaros VH13-018-1398 
25. Crystal (VRL-0628) - Pirunkorven Jamssi 
26. suba (VRL-12468) - GL Midnight Madness VH13-027-0061 
27. Dani (VRL-03561) - Eirias Penfraith Dawn 
28. Scilla (VRL-00091) - Fifth Froth Flip 
29. Veera R. (VRL-10735) - Alegren Ilmari 
30. Susanna (VRL-03881) - Hetken Kaihomieli 
Luokka 5, Vaativa B
1. Joker (VRL-07248) - Khawaja SC 
2. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Kermiitti 
3. Jewell (VRL-08085) - Nerian Chianti 
4. Jewell (VRL-08085) - Moon Hallamari 
5. Kolibri (VRL-12569) - TAL Dirayat VH13-003-0178 
6. suba (VRL-12468) - GL Nasmat VH13-003-0060 
7. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Iltatähti VH13-018-1326 
8. Susanna (VRL-03881) - Krzysztof Yemn 
9. Veera R. (VRL-10735) - Moon Fiina 
10. Kolibri (VRL-12569) - Hazim Bakr VH13-003-0211 
11. Crystal (VRL-0628) - Pirunkorven Jamssi 
12. Susanna (VRL-03881) - Kajon Paimenpoika 
13. Dani (VRL-03561) - Llanellen Cessair Dawn 
14. Dani (VRL-03561) - Calembel 
15. Veera R. (VRL-10735) - Arvolaakson Valma 
16. Cannabia (VRL-00033) - Moon Hyytävä VH13-018-1271 
17. Joker (VRL-07248) - Ave Pasajera ox 
18. Milja (VRL-00692) - Aavan Hurmos 
19. Scilla (VRL-00091) - Fifth Froth Flip 
20. Milja (VRL-00692) - Suprant Xiró 
21. Scilla (VRL-00091) - Odyshape 
22. Veera R. (VRL-10735) - Avalanche Rewa 
23. Scilla (VRL-00091) - Red Summer 
24. Lamia (VRL-13332) - Monsteri-Morrison VH13-018-1333 
25. Susanna (VRL-03881) - Koistilan Eeli 
26. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Sävelmä 
27. Cannabia (VRL-00033) - Moon Janella VH13-018-1274 
28. Milja (VRL-00692) - Don Amadore 
29. Dani (VRL-03561) - Sin VH13-023-0097 
30. suba (VRL-12468) - ES Dilemmachine ox VH13-003-0059
Luokka 6, Vaativa A
1. wishmaster (VRL-02889) - Scaon Color Me Red VH13-044-0258 
2. Scilla (VRL-00091) - Alameda 
3. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Eliza 
4. Crystal (VRL-0628) - Jubilee O' Polo 
5. Susanna (VRL-03881) - Coctail de Poemé 
6. Milja (VRL-00692) - Suprant Xiró 
7. wishmaster (VRL-02889) - Panic Switch VH13-044-0262 
8. Jewell (VRL-08085) - Kill the Terror HILL! 
9. Milja (VRL-00692) - Suprant La Psy 
10. Joker (VRL-07248) - Hidden's Precious Sundanx ox 
11. Lumikirsikka (VRL-13331) - Katinas Bruno 
12. Kettunen (VRL-01317) - Astraealand VH13-031-0661 
13. Crystal (VRL-0628) - Kioku Yuki SIN 
14. Milja (VRL-00692) - Don Amadore 
15. Nanna L. (VRL-00777) - Moon Elias VH14-018-0043 
16. Joker (VRL-07248) - Khasar SC 
17. Cannabia (VRL-00033) - Moon Lupaus VH13-018-0305 
18. Veera R. (VRL-10735) - Romulus 
19. Lumikirsikka (VRL-13331) - Wellington 
20. Scilla (VRL-00091) - Chazaqiel AIR 
21. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Salli VH13-018-1388 
22. Lumikirsikka (VRL-13331) - Camblewheel MET 
23. Joker (VRL-07248) - Victoria 
24. Veera R. (VRL-10735) - M.L. Taikausko 
25. Crystal (VRL-0628) - Miami&Memphis Mix 
26. Susanna (VRL-03881) - Alvar de Poemé 
27. Nanna L. (VRL-00777) - Mäkisuon Kerli VH13-018-0511 
28. wishmaster (VRL-02889) - Chocoholic VH13-044-0257 
29. Scilla (VRL-00091) - Lili Marlene 
30. Kettunen (VRL-01317) - Londonderry 
Luokka 7, Grand Prix
1. Susanna (VRL-03881) - Isadora F 
2. Meiju K. (VRL-12530) - Jolie 
3. Lumikirsikka (VRL-13331) - Basiel van Holmes 
4. Rim (VRL-02488) - Aubrey 
5. Meiju K. (VRL-12530) - Dark Rashad REC 
6. Crystal (VRL-0628) - Kioku Yuki SIN 
7. Rim (VRL-02488) - Saphirine 
8. Lumikirsikka (VRL-13331) - Amber Jaded 
9. Scilla (VRL-00091) - Schottkey AIR 
10. suba (VRL-12468) - GL Royal Chantara VH13-031-0079 
11. Lilian (VRL-13076) - Joe Sheridan 
12. Lumikirsikka (VRL-13331) - Burn the Bones Coast 
13. Crystal (VRL-0628) - Miami&Memphis Mix 
14. Lilian (VRL-13076) - Efigenia Hexen 
15. Scilla (VRL-00091) - Roswell M VH13-011-0364 
16. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Silvia 
17. Crystal (VRL-0628) - Jubilee O' Polo 
18. Kettunen (VRL-01317) - Astraealand VH13-031-0661 
19. Veera R. (VRL-10735) - Bloody Kiara 
20. Rim (VRL-02488) - Ikarus IV 
21. wishmaster (VRL-02889) - Classy Kiss VH13-031-0641 
22. Kettunen (VRL-01317) - Londonderry 
23. Meiju K. (VRL-12530) - Suprant Whips VH13-031-0164 
24. Veera R. (VRL-10735) - Opera Ballerina Flow 
25. wishmaster (VRL-02889) - Suprant Cissy VH13-031-0506 
26. suba (VRL-12468) - GL Firenze VH13-011-0071 
27. Veera R. (VRL-10735) - Clairvoyant 'If 
28. Scilla (VRL-00091) - Nathaniel VH11-021-0003 
29. wishmaster (VRL-02889) - Deception Hexen VH13-021-0431 
30. Susanna (VRL-03881) - Oldfinion Midnight Commander