Virtuaalitalli Vaapukka
Päivitetty viimeksi : 21.01.2015
20 x KRJ-kilpailut, osallistu!

Vaapukkaan ei oteta hoitajia!
@: vaapukkav@gmail.com
Tilausvarsakyselyt yms!

ETUSIVU          HEVOSET          KASVATUS          KILPAILUT          ESITTELY          VIERASKIRJA

KRJ Kouluratsastuskilpailut 30.01.2014


Virtuaalitalli Vaapukka järjestää KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut.
Luokkia on tällä kertaa seitsemän kappaletta ja kilpailut pidetään Vaapukan ratsastuskentällä.
Kilpailupäivämäärä on 30.01.2014 ja viimeinen osallistumispäivä on 27.01.2014.
Kilpailujen ajan tallilla toimii buffetti, josta saa kohtuuhinnalla juotavaa, sämpylöitä, makkaraa ja makeisia.
Hauskaa ja jännityksen täyteistä kouluratsastuskisapäivää!
Kilpailuissa vastuuhenkilönä toimii Vaapukan omistaja Crystal, VRL-0628.
Osallistujia otetaan vasta kun kutsu löytyy VRL:n kalenterista!

Osallistumisohjeet:


- Mailaa osallistumisesi osoitteeseen vaapukkav@gmail.com.
- Laita viestin otsikoksi KRJ005-009.
- Voit osallistua vain kaikkiin viiteen kerralla, et yhteen kisaan erikseen!
- Kilpailuissa käytetään lyhyttä arvontatapaa.
- Kilpailut siis arvotaan käyttämällä arvontakonetta.
- Ponikokoiset ponit (alle 148 cm) saavat osallistua max. Vaativa B tasoisiin luokkiin!
- Yksi omistaja saa tuoda max. 3 hevosta/ponia per. luokka.
- Yksi hevonen max. 2 starttia per. kisa
- Yksi hevonen yhteen luokkaan vain kerran per. kisa
- Yhteen luokkaan otetaan 30 hevosta/ponia.
- Osallistumiset seuraavassa muodossa:

Luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi mahdollinen VH-tunnus

HUOM: VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Luokat:


1. Helppo C 30/30 Tulokset
2. KN Special 30/30 Tulokset
3. Helppo B 30/30 Tulokset
4. Helppo A 30/30 Tulokset
5. Vaativa B 30/30 Tulokset
6. Vaativa A 30/30 Tulokset
7. Grand Prix 30/30 Tulokset

Osallistujat:


Luokka 1, Helppo C
1. Lumikirsikka (VRL-13331) - Iki-Elena 
2. suba (VRL-12468) - Idunn Siv VH13-053-0080 
3. Jewell (VRL-08085) - Tell Another Joke Ni 
4. Susanna (VRL-03881) - Warwickles Lionbrave 
5. Dani (VRL-03561) - Riiviöiden Pisko VH11-018-1286 
6. suba (VRL-12468) - Rudolph v. Moons VH13-017-0106 
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtisade VH13-018-1338 
8. Suvi (VRL-01248) - Dobbeltliv VH13-053-0057 
9. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Myrsky-Vaan VH14-018-0040 
10. Cannabia (VRL-00033) - Boomer v. Moons VH13-017-0702 
11. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Benjey 
12. Lumikirsikka (VRL-13331) - Päivärinteen Hilda 
13. Crystal (VRL-0628) - Royal Anthem Dei 
14. Veera R. (VRL-10735) - Sointuvan Bao 
15. Jewell (VRL-08085) - Leilein Mustikkamuffinssi 
16. Cannabia (VRL-00033) - Olivia v. Moons VH12-017-0510 
17. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Saylor 
18. Nanna L. (VRL-00777) - Päivärinteen Niilo VH13-017-0518 
19. Veera R. (VRL-10735) - Saxon Rewa 
20. Jewell (VRL-08085) - Nippon 
21. Lamia (VRL-13332) - Kirjana VH13-018-1276 
22. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Iki-Ihana VH14-018-0041 
23. suba (VRL-12468) - Dahlgårds Evighet VH13-028-0032 
24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mysteeri VH13-018-1140 
25. Dani (VRL-03561) - Gwalch Halen Crai 
26. Suvi (VRL-01248) - Måttlig Kanon VH12-028-0036 
27. Dani (VRL-03561) - Anfarwol Isabella 
28. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kepponen VH13-018-1337 
29. Cannabia (VRL-00033) - Marquis v. Moons VH12-017-0598 
30. Veera R. (VRL-10735) - Wyat Paul 
Luokka 2, KN Special
1. Kerppa (VRL-00631) - Jarl v. Pijnboompit 
2. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Benjey 
3. Leandra (VRL-01057) - Metsäkartanon Melodi 
4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helinä VH13-018-0895 
5. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Nonna VH13-028-0076 
6. Cannabia (VRL-00033) - Llygedyn Adameg VH13-026-0192 
7. Dani (VRL-03561) - Riiviöiden Pisko VH11-018-1286 
8. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Saylor 
9. Dani (VRL-03561) - Anfarwol Isabella 
10. Kerppa (VRL-00631) - Helinda v. Pijnboompit 
11. Saila (VRL-05775) - Räven Mischa 
12. Lumikirsikka (VRL-13331) - Iki-Elene 
13. Dani (VRL-03561) - Gwalch Halen Crai 
14. Kerppa (VRL-00631) - Troløs 
15. Leandra (VRL-01057) - Unisiipi ILO 
16. Leandra (VRL-01057) - Metsäkartanon Sohra 
17. Cannabia (VRL-00033) - Maanan Valtteri VH13-018-1189 
18. Lumikirsikka (VRL-13331) - Linnet B 
19. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Iki-Ihana VH14-018-0041 
20. Suvi (VRL-01248) - Rumour's Odelia VH13-028-0171 
21. Lumikirsikka (VRL-13331) - Fifth Chanterelle 
22. Nanna L. (VRL-00777) - Päivärinteen Niilo VH13-017-0518 
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somia VH13-018-0896 
24. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Myrsky-Vaan VH14-018-0040 
25. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Silmu VH13-018-1190 
26. Suvi (VRL-01248) - Megara B VH12-028-0156 
27. Crystal (VRL-0628) - Royal Anthem Dei 
28. Saila (VRL-05775) - Rhea FK 
29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Urhokas VH13-018-0897 
30. Saila (VRL-05775) - Divinity v. Moons 
Luokka 3, Helppo B
1. Laura R. (VRL-00169) - Mäkisuon Selina 
2. Dani (VRL-03561) - Seiren Caniadaeth Dawn 
3. Scilla (VRL-00091) - Wanburg Volfram 
4. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Darina 
5. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Tähdenalku 
6. Cannabia (VRL-00033) - Maanan Valtteri VH13-018-1189 
7. Veera R. (VRL-10735) - Dingleberry 
8. Lamia (VRL-13332) - Leijuvan Linnan Ritari VH13-018-1301 
9. Crystal (VRL-0628) - Gungbacks Evita 
10. Scilla (VRL-00091) - Eveningstar's Dreamtime 
11. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Melony 
12. Joker (VRL-07248) - Wallflower F 
13. Lamia (VRL-13332) - Rosin Karma-Ria VH13-018-1254 
14. Cannabia (VRL-00033) - Llygedyn Adameg VH13-026-0192 
15. Susanna (VRL-03881) - Takamaiden Viehätys 
16. suba (VRL-12468) - Breandan Séaghdha VH13-046-0016 
17. Scilla (VRL-00091) - Coctails Silverput 
18. Veera R. (VRL-10735) - Joakim SVA 
19. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helinä VH13-018-0895 
20. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Silmu VH13-018-1190 
21. Dani (VRL-03561) - Cabal Dawn 
22. Veera R. (VRL-10735) - Enna Darla 
23. Dani (VRL-03561) - Eirias Penfraith Dawn 
24. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Luca 
25. suba (VRL-12468) - Breandan Edric VH13-046-0017 
26. suba (VRL-12468) - GL Cinderella VH13-017-0107 
27. Lamia (VRL-13332) - Untuvikon Unohdettu VH13-018-1334 
28. Milja (VRL-00692) - Fiktion Heveli 
29. Susanna (VRL-03881) - Joogin Malviina 
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hilppa 
Luokka 4, Helppo A
1. Joker (VRL-07248) - Saryamish MCF 
2. Lamia (VRL-13332) - Moon Ikaros VH13-018-1398 
3. Susanna (VRL-03881) - Hetken Mollamari 
4. suba (VRL-12468) - Roudan Sander VH13-053-0035 
5. Dani (VRL-03561) - Seiren Caniadaeth Dawn 
6. Kolibri (VRL-12569) - Nareekha Qadr VH13-003-0210 
7. Veera R. (VRL-10735) - Alegren Ilmari 
8. Susanna (VRL-03881) - Hetken Kaihomieli 
9. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Iltatähti VH13-018-1326 
10. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Tähdenalku 
11. Scilla (VRL-00091) - Orbiter Echo 
12. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Kermiitti 
13. Kolibri (VRL-12569) - El Thay Hassaanah VH13-003-0213 
14. Crystal (VRL-0628) - Pirunkorven Jamssi 
15. Scilla (VRL-00091) - Fifth Froth Flip 
16. suba (VRL-12468) - GL Midnight Madness VH13-027-0061 
17. Cannabia (VRL-00033) - Moon Janella VH13-018-1274 
18. Dani (VRL-03561) - Eirias Penfraith Dawn 
19. Dani (VRL-03561) - Cabal Dawn 
20. Susanna (VRL-03881) - Hetken Hulivili 
21. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Sävelmä 
22. Kolibri (VRL-12569) - Ayar TAL 
23. Laura R. (VRL-00169) - Mäkisuon Selina 
24. Cannabia (VRL-00033) - Moon Hyytävä VH13-018-1271 
25. Joker (VRL-07248) - Malik 
26. suba (VRL-12468) - Kultaisen Liigan Valtteri VH13-018-0207 
27. Lamia (VRL-13332) - Satulinnan Ninariina VH13-018-1351 
28. Scilla (VRL-00091) - Keinukallion Nevermore 
29. Veera R. (VRL-10735) - Alegre's Maya 
30. Veera R. (VRL-10735) - Angelina v.d. Shontelle
Luokka 5, Vaativa B
1. Cannabia (VRL-00033) - Moon Hyytävä VH13-018-1271 
2. Susanna (VRL-03881) - Koistilan Eeli 
3. Veera R. (VRL-10735) - Arvolaakson Valma 
4. Kolibri (VRL-12569) - TAL Dirayat VH13-003-0178 
5. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Iltatähti VH13-018-1326 
6. Jewell (VRL-08085) - Moon Hallamari 
7. Dani (VRL-03561) - Calembel 
8. Dani (VRL-03561) - Sin VH13-023-0097 
9. Crystal (VRL-0628) - Pirunkorven Jamssi 
10. Jewell (VRL-08085) - Nerian Chianti 
11. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Kermiitti 
12. Scilla (VRL-00091) - Red Summer 
13. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Sävelmä 
14. Scilla (VRL-00091) - Odyshape 
15. Cannabia (VRL-00033) - Moon Janella VH13-018-1274 
16. suba (VRL-12468) - GL Nasmat VH13-003-0060 
17. Veera R. (VRL-10735) - Moon Fiina 
18. Lamia (VRL-13332) - Monsteri-Morrison VH13-018-1333 
19. Dani (VRL-03561) - Llanellen Cessair Dawn 
20. Joker (VRL-07248) - Khawaja SC 
21. Milja (VRL-00692) - Aavan Hurmos 
22. Susanna (VRL-03881) - Krzysztof Yemn 
23. Joker (VRL-07248) - Ave Pasajera ox 
24. Kolibri (VRL-12569) - Hazim Bakr VH13-003-0211 
25. Veera R. (VRL-10735) - Avalanche Rewa 
26. Milja (VRL-00692) - Suprant Xiró 
27. Scilla (VRL-00091) - Fifth Froth Flip 
28. suba (VRL-12468) - ES Dilemmachine ox VH13-003-0059 
29. Milja (VRL-00692) - Don Amadore 
30. Susanna (VRL-03881) - Kajon Paimenpoika
Luokka 6, Vaativa A
1. Joker (VRL-07248) - Victoria 
2. Lumikirsikka (VRL-13331) - Camblewheel MET 
3. Cannabia (VRL-00033) - Moon Lupaus VH13-018-0305 
4. Scilla (VRL-00091) - Lili Marlene 
5. Susanna (VRL-03881) - Coctail de Poemé 
6. Joker (VRL-07248) - Hidden's Precious Sundanx ox 
7. Nanna L. (VRL-00777) - Moon Elias VH14-018-0043 
8. Milja (VRL-00692) - Suprant La Psy 
9. Scilla (VRL-00091) - Chazaqiel AIR 
10. Joker (VRL-07248) - Khasar SC 
11. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Eliza 
12. wishmaster (VRL-02889) - Scaon Color Me Red VH13-044-0258 
13. Milja (VRL-00692) - Suprant Xiró 
14. Crystal (VRL-0628) - Jubilee O' Polo 
15. Crystal (VRL-0628) - Miami&Memphis Mix 
16. Veera R. (VRL-10735) - Romulus 
17. Veera R. (VRL-10735) - M.L. Taikausko 
18. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Salli VH13-018-1388 
19. Nanna L. (VRL-00777) - Mäkisuon Kerli VH13-018-0511 
20. Lumikirsikka (VRL-13331) - Katinas Bruno 
21. Jewell (VRL-08085) - Kill the Terror HILL! 
22. Kettunen (VRL-01317) - Astraealand VH13-031-0661 
23. Crystal (VRL-0628) - Kioku Yuki SIN 
24. Kettunen (VRL-01317) - Londonderry 
25. Scilla (VRL-00091) - Alameda 
26. wishmaster (VRL-02889) - Panic Switch VH13-044-0262 
27. Lumikirsikka (VRL-13331) - Wellington 
28. Milja (VRL-00692) - Don Amadore 
29. wishmaster (VRL-02889) - Chocoholic VH13-044-0257 
30. Susanna (VRL-03881) - Alvar de Poemé 
Luokka 7, Grand Prix
1. Meiju K. (VRL-12530) - Dark Rashad REC 
2. Lumikirsikka (VRL-13331) - Amber Jaded 
3. Scilla (VRL-00091) - Schottkey AIR 
4. Rim (VRL-02488) - Saphirine 
5. Veera R. (VRL-10735) - Bloody Kiara 
6. Kettunen (VRL-01317) - Londonderry 
7. Scilla (VRL-00091) - Roswell M VH13-011-0364 
8. Susanna (VRL-03881) - Oldfinion Midnight Commander 
9. suba (VRL-12468) - GL Firenze VH13-011-0071 
10. Rim (VRL-02488) - Ikarus IV 
11. suba (VRL-12468) - GL Royal Chantara VH13-031-0079 
12. Veera R. (VRL-10735) - Opera Ballerina Flow 
13. Lumikirsikka (VRL-13331) - Burn the Bones Coast 
14. Lilian (VRL-13076) - Joe Sheridan 
15. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Silvia 
16. Rim (VRL-02488) - Aubrey 
17. Veera R. (VRL-10735) - Clairvoyant 'If 
18. Meiju K. (VRL-12530) - Suprant Whips VH13-031-0164 
19. Meiju K. (VRL-12530) - Jolie 
20. Scilla (VRL-00091) - Nathaniel VH11-021-0003 
21. Crystal (VRL-0628) - Kioku Yuki SIN 
22. Lumikirsikka (VRL-13331) - Basiel van Holmes 
23. wishmaster (VRL-02889) - Deception Hexen VH13-021-0431 
24. wishmaster (VRL-02889) - Suprant Cissy VH13-031-0506 
25. Crystal (VRL-0628) - Miami&Memphis Mix 
26. Lilian (VRL-13076) - Efigenia Hexen 
27. wishmaster (VRL-02889) - Classy Kiss VH13-031-0641 
28. Kettunen (VRL-01317) - Astraealand VH13-031-0661 
29. Crystal (VRL-0628) - Jubilee O' Polo 
30. Susanna (VRL-03881) - Isadora F