Virtuaalitalli Vaapukka
Päivitetty viimeksi : 21.01.2015
20 x KRJ-kilpailut, osallistu!

Vaapukkaan ei oteta hoitajia!
@: vaapukkav@gmail.com
Tilausvarsakyselyt yms!

ETUSIVU          HEVOSET          KASVATUS          KILPAILUT          ESITTELY          VIERASKIRJA

KRJ Kouluratsastuskilpailut 29.01.2014


Virtuaalitalli Vaapukka järjestää KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut.
Luokkia on tällä kertaa seitsemän kappaletta ja kilpailut pidetään Vaapukan ratsastuskentällä.
Kilpailupäivämäärä on 29.01.2014 ja viimeinen osallistumispäivä on 26.01.2014.
Kilpailujen ajan tallilla toimii buffetti, josta saa kohtuuhinnalla juotavaa, sämpylöitä, makkaraa ja makeisia.
Hauskaa ja jännityksen täyteistä kouluratsastuskisapäivää!
Kilpailuissa vastuuhenkilönä toimii Vaapukan omistaja Crystal, VRL-0628.
Osallistujia otetaan vasta kun kutsu löytyy VRL:n kalenterista!

Osallistumisohjeet:


- Mailaa osallistumisesi osoitteeseen vaapukkav@gmail.com.
- Laita viestin otsikoksi KRJ005-009.
- Voit osallistua vain kaikkiin viiteen kerralla, et yhteen kisaan erikseen!
- Kilpailuissa käytetään lyhyttä arvontatapaa.
- Kilpailut siis arvotaan käyttämällä arvontakonetta.
- Ponikokoiset ponit (alle 148 cm) saavat osallistua max. Vaativa B tasoisiin luokkiin!
- Yksi omistaja saa tuoda max. 3 hevosta/ponia per. luokka.
- Yksi hevonen max. 2 starttia per. kisa
- Yksi hevonen yhteen luokkaan vain kerran per. kisa
- Yhteen luokkaan otetaan 30 hevosta/ponia.
- Osallistumiset seuraavassa muodossa:

Luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi mahdollinen VH-tunnus

HUOM: VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Luokat:


1. Helppo C 30/30 Tulokset
2. KN Special 30/30 Tulokset
3. Helppo B 30/30 Tulokset
4. Helppo A 30/30 Tulokset
5. Vaativa B 30/30 Tulokset
6. Vaativa A 30/30 Tulokset
7. Grand Prix 30/30 Tulokset

Osallistujat:


Luokka 1, Helppo C
1. Nanna L. (VRL-00777) - Päivärinteen Niilo VH13-017-0518 
2. Veera R. (VRL-10735) - Wyat Paul 
3. Jewell (VRL-08085) - Tell Another Joke Ni 
4. Lumikirsikka (VRL-13331) - Päivärinteen Hilda 
5. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Iki-Ihana VH14-018-0041 
6. Suvi (VRL-01248) - Måttlig Kanon VH12-028-0036 
7. Veera R. (VRL-10735) - Sointuvan Bao 
8. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mysteeri VH13-018-1140 
9. Suvi (VRL-01248) - Dobbeltliv VH13-053-0057 
10. Dani (VRL-03561) - Anfarwol Isabella 
11. Jewell (VRL-08085) - Nippon 
12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kepponen VH13-018-1337 
13. Veera R. (VRL-10735) - Saxon Rewa 
14. Susanna (VRL-03881) - Warwickles Lionbrave 
15. suba (VRL-12468) - Dahlgårds Evighet VH13-028-0032 
16. Cannabia (VRL-00033) - Marquis v. Moons VH12-017-0598 
17. Dani (VRL-03561) - Riiviöiden Pisko VH11-018-1286 
18. Lumikirsikka (VRL-13331) - Iki-Elena 
19. suba (VRL-12468) - Idunn Siv VH13-053-0080 
20. Jewell (VRL-08085) - Leilein Mustikkamuffinssi 
21. Lamia (VRL-13332) - Kirjana VH13-018-1276 
22. Cannabia (VRL-00033) - Olivia v. Moons VH12-017-0510 
23. Dani (VRL-03561) - Gwalch Halen Crai 
24. Cannabia (VRL-00033) - Boomer v. Moons VH13-017-0702 
25. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Myrsky-Vaan VH14-018-0040 
26. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtisade VH13-018-1338 
27. suba (VRL-12468) - Rudolph v. Moons VH13-017-0106 
28. Crystal (VRL-0628) - Royal Anthem Dei 
29. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Benjey 
30. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Saylor 
Luokka 2, KN Special
1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helinä VH13-018-0895 
2. Suvi (VRL-01248) - Megara B VH12-028-0156 
3. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Benjey 
4. Lumikirsikka (VRL-13331) - Linnet B 
5. Lumikirsikka (VRL-13331) - Fifth Chanterelle 
6. Leandra (VRL-01057) - Metsäkartanon Melodi 
7. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Silmu VH13-018-1190 
8. Saila (VRL-05775) - Divinity v. Moons 
9. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somia VH13-018-0896 
10. Milja (VRL-00692) - Fiktion Urhokas VH13-018-0897 
11. Lumikirsikka (VRL-13331) - Iki-Elene 
12. Cannabia (VRL-00033) - Llygedyn Adameg VH13-026-0192 
13. Kerppa (VRL-00631) - Helinda v. Pijnboompit 
14. Saila (VRL-05775) - Räven Mischa 
15. Dani (VRL-03561) - Gwalch Halen Crai 
16. Dani (VRL-03561) - Riiviöiden Pisko VH11-018-1286 
17. Nanna L. (VRL-00777) - Päivärinteen Niilo VH13-017-0518 
18. Crystal (VRL-0628) - Royal Anthem Dei 
19. Saila (VRL-05775) - Rhea FK 
20. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Iki-Ihana VH14-018-0041 
21. Leandra (VRL-01057) - Unisiipi ILO 
22. Suvi (VRL-01248) - Rumour's Odelia VH13-028-0171 
23. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Saylor 
24. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Myrsky-Vaan VH14-018-0040 
25. Leandra (VRL-01057) - Metsäkartanon Sohra 
26. Cannabia (VRL-00033) - Maanan Valtteri VH13-018-1189 
27. Kerppa (VRL-00631) - Jarl v. Pijnboompit 
28. Kerppa (VRL-00631) - Troløs 
29. Dani (VRL-03561) - Anfarwol Isabella 
30. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Nonna VH13-028-0076
Luokka 3, Helppo B
1. Joker (VRL-07248) - Wallflower F 
2. Cannabia (VRL-00033) - Maanan Valtteri VH13-018-1189 
3. suba (VRL-12468) - Breandan Edric VH13-046-0017 
4. Milja (VRL-00692) - Fiktion Heveli 
5. Veera R. (VRL-10735) - Dingleberry 
6. Dani (VRL-03561) - Seiren Caniadaeth Dawn 
7. Crystal (VRL-0628) - Gungbacks Evita 
8. Scilla (VRL-00091) - Wanburg Volfram 
9. Veera R. (VRL-10735) - Joakim SVA 
10. Dani (VRL-03561) - Eirias Penfraith Dawn 
11. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Luca 
12. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Melony 
13. Laura R. (VRL-00169) - Mäkisuon Selina 
14. Scilla (VRL-00091) - Eveningstar's Dreamtime 
15. Scilla (VRL-00091) - Coctails Silverput 
16. Lamia (VRL-13332) - Leijuvan Linnan Ritari VH13-018-1301 
17. suba (VRL-12468) - Breandan Séaghdha VH13-046-0016 
18. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Tähdenalku 
19. Veera R. (VRL-10735) - Enna Darla 
20. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helinä VH13-018-0895 
21. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Darina 
22. Susanna (VRL-03881) - Joogin Malviina 
23. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Silmu VH13-018-1190 
24. Cannabia (VRL-00033) - Llygedyn Adameg VH13-026-0192 
25. Lamia (VRL-13332) - Untuvikon Unohdettu VH13-018-1334 
26. Lamia (VRL-13332) - Rosin Karma-Ria VH13-018-1254 
27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hilppa 
28. Susanna (VRL-03881) - Takamaiden Viehätys 
29. suba (VRL-12468) - GL Cinderella VH13-017-0107 
30. Dani (VRL-03561) - Cabal Dawn 
Luokka 4, Helppo A
1. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Sävelmä 
2. Dani (VRL-03561) - Eirias Penfraith Dawn 
3. Lamia (VRL-13332) - Moon Ikaros VH13-018-1398 
4. suba (VRL-12468) - Kultaisen Liigan Valtteri VH13-018-0207 
5. suba (VRL-12468) - GL Midnight Madness VH13-027-0061 
6. Kolibri (VRL-12569) - El Thay Hassaanah VH13-003-0213 
7. Joker (VRL-07248) - Malik 
8. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Tähdenalku 
9. Dani (VRL-03561) - Cabal Dawn 
10. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Kermiitti 
11. Veera R. (VRL-10735) - Alegren Ilmari 
12. Cannabia (VRL-00033) - Moon Hyytävä VH13-018-1271 
13. Laura R. (VRL-00169) - Mäkisuon Selina 
14. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Iltatähti VH13-018-1326 
15. Susanna (VRL-03881) - Hetken Mollamari 
16. suba (VRL-12468) - Roudan Sander VH13-053-0035 
17. Lamia (VRL-13332) - Satulinnan Ninariina VH13-018-1351 
18. Kolibri (VRL-12569) - Ayar TAL 
19. Joker (VRL-07248) - Saryamish MCF 
20. Susanna (VRL-03881) - Hetken Hulivili 
21. Veera R. (VRL-10735) - Angelina v.d. Shontelle 
22. Crystal (VRL-0628) - Pirunkorven Jamssi 
23. Kolibri (VRL-12569) - Nareekha Qadr VH13-003-0210 
24. Susanna (VRL-03881) - Hetken Kaihomieli 
25. Cannabia (VRL-00033) - Moon Janella VH13-018-1274 
26. Dani (VRL-03561) - Seiren Caniadaeth Dawn 
27. Veera R. (VRL-10735) - Alegre's Maya 
28. Scilla (VRL-00091) - Fifth Froth Flip 
29. Scilla (VRL-00091) - Keinukallion Nevermore 
30. Scilla (VRL-00091) - Orbiter Echo
Luokka 5, Vaativa B
1. Scilla (VRL-00091) - Red Summer 
2. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Kermiitti 
3. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Sävelmä 
4. Lamia (VRL-13332) - Monsteri-Morrison VH13-018-1333 
5. Jewell (VRL-08085) - Moon Hallamari 
6. Veera R. (VRL-10735) - Moon Fiina 
7. Joker (VRL-07248) - Ave Pasajera ox 
8. Scilla (VRL-00091) - Odyshape 
9. Milja (VRL-00692) - Aavan Hurmos 
10. Dani (VRL-03561) - Sin VH13-023-0097 
11. Scilla (VRL-00091) - Fifth Froth Flip 
12. Susanna (VRL-03881) - Krzysztof Yemn 
13. Kolibri (VRL-12569) - TAL Dirayat VH13-003-0178 
14. Dani (VRL-03561) - Calembel 
15. Susanna (VRL-03881) - Kajon Paimenpoika 
16. Crystal (VRL-0628) - Pirunkorven Jamssi 
17. suba (VRL-12468) - GL Nasmat VH13-003-0060 
18. Jewell (VRL-08085) - Nerian Chianti 
19. Veera R. (VRL-10735) - Arvolaakson Valma 
20. Milja (VRL-00692) - Don Amadore 
21. Dani (VRL-03561) - Llanellen Cessair Dawn 
22. Veera R. (VRL-10735) - Avalanche Rewa 
23. Kolibri (VRL-12569) - Hazim Bakr VH13-003-0211 
24. Susanna (VRL-03881) - Koistilan Eeli 
25. Milja (VRL-00692) - Suprant Xiró 
26. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Iltatähti VH13-018-1326 
27. suba (VRL-12468) - ES Dilemmachine ox VH13-003-0059 
28. Cannabia (VRL-00033) - Moon Hyytävä VH13-018-1271 
29. Cannabia (VRL-00033) - Moon Janella VH13-018-1274 
30. Joker (VRL-07248) - Khawaja SC 
Luokka 6, Vaativa A
1. Crystal (VRL-0628) - Kioku Yuki SIN 
2. Joker (VRL-07248) - Khasar SC 
3. Cannabia (VRL-00033) - Moon Lupaus VH13-018-0305 
4. Scilla (VRL-00091) - Lili Marlene 
5. Milja (VRL-00692) - Suprant Xiró 
6. Nanna L. (VRL-00777) - Mäkisuon Kerli VH13-018-0511 
7. Crystal (VRL-0628) - Miami&Memphis Mix 
8. Nanna L. (VRL-00777) - Moon Elias VH14-018-0043 
9. wishmaster (VRL-02889) - Scaon Color Me Red VH13-044-0258 
10. Joker (VRL-07248) - Victoria 
11. Lumikirsikka (VRL-13331) - Katinas Bruno 
12. Scilla (VRL-00091) - Alameda 
13. Kettunen (VRL-01317) - Astraealand VH13-031-0661 
14. Veera R. (VRL-10735) - M.L. Taikausko 
15. Lumikirsikka (VRL-13331) - Wellington 
16. Kettunen (VRL-01317) - Londonderry 
17. Milja (VRL-00692) - Don Amadore 
18. Jewell (VRL-08085) - Kill the Terror HILL! 
19. Milja (VRL-00692) - Suprant La Psy 
20. Joker (VRL-07248) - Hidden's Precious Sundanx ox 
21. Crystal (VRL-0628) - Jubilee O' Polo 
22. wishmaster (VRL-02889) - Chocoholic VH13-044-0257 
23. Lumikirsikka (VRL-13331) - Camblewheel MET 
24. Susanna (VRL-03881) - Alvar de Poemé 
25. Susanna (VRL-03881) - Coctail de Poemé 
26. wishmaster (VRL-02889) - Panic Switch VH13-044-0262 
27. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Salli VH13-018-1388 
28. Scilla (VRL-00091) - Chazaqiel AIR 
29. Veera R. (VRL-10735) - Romulus 
30. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Eliza
Luokka 7, Grand Prix
1. Rim (VRL-02488) - Ikarus IV 
2. Susanna (VRL-03881) - Oldfinion Midnight Commander 
3. Crystal (VRL-0628) - Miami&Memphis Mix 
4. suba (VRL-12468) - GL Royal Chantara VH13-031-0079 
5. Meiju K. (VRL-12530) - Dark Rashad REC 
6. wishmaster (VRL-02889) - Deception Hexen VH13-021-0431 
7. Lumikirsikka (VRL-13331) - Burn the Bones Coast 
8. Meiju K. (VRL-12530) - Suprant Whips VH13-031-0164 
9. Crystal (VRL-0628) - Kioku Yuki SIN 
10. Crystal (VRL-0628) - Jubilee O' Polo 
11. suba (VRL-12468) - GL Firenze VH13-011-0071 
12. Rim (VRL-02488) - Saphirine 
13. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Silvia 
14. Lumikirsikka (VRL-13331) - Amber Jaded 
15. wishmaster (VRL-02889) - Suprant Cissy VH13-031-0506 
16. Lumikirsikka (VRL-13331) - Basiel van Holmes 
17. Lilian (VRL-13076) - Efigenia Hexen 
18. Kettunen (VRL-01317) - Astraealand VH13-031-0661 
19. Kettunen (VRL-01317) - Londonderry 
20. Lilian (VRL-13076) - Joe Sheridan 
21. Veera R. (VRL-10735) - Bloody Kiara 
22. Veera R. (VRL-10735) - Opera Ballerina Flow 
23. Veera R. (VRL-10735) - Clairvoyant 'If 
24. Scilla (VRL-00091) - Nathaniel VH11-021-0003 
25. Rim (VRL-02488) - Aubrey 
26. Susanna (VRL-03881) - Isadora F 
27. Scilla (VRL-00091) - Roswell M VH13-011-0364 
28. wishmaster (VRL-02889) - Classy Kiss VH13-031-0641 
29. Scilla (VRL-00091) - Schottkey AIR 
30. Meiju K. (VRL-12530) - Jolie