Virtuaalitalli Vaapukka
Päivitetty viimeksi : 21.01.2015
20 x KRJ-kilpailut, osallistu!

Vaapukkaan ei oteta hoitajia!
@: vaapukkav@gmail.com
Tilausvarsakyselyt yms!

ETUSIVU          HEVOSET          KASVATUS          KILPAILUT          ESITTELY          VIERASKIRJA

KRJ Kouluratsastuskilpailut 28.01.2014


Virtuaalitalli Vaapukka järjestää KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut.
Luokkia on tällä kertaa seitsemän kappaletta ja kilpailut pidetään Vaapukan ratsastuskentällä.
Kilpailupäivämäärä on 28.01.2014 ja viimeinen osallistumispäivä on 25.01.2014.
Kilpailujen ajan tallilla toimii buffetti, josta saa kohtuuhinnalla juotavaa, sämpylöitä, makkaraa ja makeisia.
Hauskaa ja jännityksen täyteistä kouluratsastuskisapäivää!
Kilpailuissa vastuuhenkilönä toimii Vaapukan omistaja Crystal, VRL-0628.
Osallistujia otetaan vasta kun kutsu löytyy VRL:n kalenterista!

Osallistumisohjeet:


- Mailaa osallistumisesi osoitteeseen vaapukkav@gmail.com.
- Laita viestin otsikoksi KRJ005-009.
- Voit osallistua vain kaikkiin viiteen kerralla, et yhteen kisaan erikseen!
- Kilpailuissa käytetään lyhyttä arvontatapaa.
- Kilpailut siis arvotaan käyttämällä arvontakonetta.
- Ponikokoiset ponit (alle 148 cm) saavat osallistua max. Vaativa B tasoisiin luokkiin!
- Yksi omistaja saa tuoda max. 3 hevosta/ponia per. luokka.
- Yksi hevonen max. 2 starttia per. kisa
- Yksi hevonen yhteen luokkaan vain kerran per. kisa
- Yhteen luokkaan otetaan 30 hevosta/ponia.
- Osallistumiset seuraavassa muodossa:

Luokka (rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen nimi mahdollinen VH-tunnus

HUOM: VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Luokat:


1. Helppo C 30/30 Tulokset
2. KN Special 30/30 Tulokset
3. Helppo B 30/30 Tulokset
4. Helppo A 30/30 Tulokset
5. Vaativa B 30/30 Tulokset
6. Vaativa A 30/30 Tulokset
7. Grand Prix 30/30 Tulokset

Osallistujat:


Luokka 1, Helppo C
1. Veera R. (VRL-10735) - Wyat Paul 
2. Jewell (VRL-08085) - Nippon 
3. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Iki-Ihana VH14-018-0041 
4. Suvi (VRL-01248) - Dobbeltliv VH13-053-0057 
5. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Benjey 
6. Lumikirsikka (VRL-13331) - Iki-Elena 
7. Veera R. (VRL-10735) - Sointuvan Bao 
8. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Myrsky-Vaan VH14-018-0040 
9. Lamia (VRL-13332) - Kirjana VH13-018-1276 
10. suba (VRL-12468) - Rudolph v. Moons VH13-017-0106 
11. Dani (VRL-03561) - Gwalch Halen Crai 
12. suba (VRL-12468) - Dahlgårds Evighet VH13-028-0032 
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Mysteeri VH13-018-1140 
14. Veera R. (VRL-10735) - Saxon Rewa 
15. Crystal (VRL-0628) - Royal Anthem Dei 
16. Lumikirsikka (VRL-13331) - Päivärinteen Hilda 
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Kepponen VH13-018-1337 
18. Cannabia (VRL-00033) - Olivia v. Moons VH12-017-0510 
19. Cannabia (VRL-00033) - Boomer v. Moons VH13-017-0702 
20. Suvi (VRL-01248) - Måttlig Kanon VH12-028-0036 
21. Susanna (VRL-03881) - Warwickles Lionbrave 
22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtisade VH13-018-1338 
23. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Saylor 
24. Dani (VRL-03561) - Anfarwol Isabella 
25. suba (VRL-12468) - Idunn Siv VH13-053-0080 
26. Nanna L. (VRL-00777) - Päivärinteen Niilo VH13-017-0518 
27. Jewell (VRL-08085) - Leilein Mustikkamuffinssi 
28. Cannabia (VRL-00033) - Marquis v. Moons VH12-017-0598 
29. Jewell (VRL-08085) - Tell Another Joke Ni 
30. Dani (VRL-03561) - Riiviöiden Pisko VH11-018-1286 
Luokka 2, KN Special
1. Lumikirsikka (VRL-13331) - Iki-Elene 
2. Cannabia (VRL-00033) - Maanan Valtteri VH13-018-1189 
3. Kerppa (VRL-00631) - Troløs 
4. Crystal (VRL-0628) - Royal Anthem Dei 
5. Cannabia (VRL-00033) - Llygedyn Adameg VH13-026-0192 
6. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Myrsky-Vaan VH14-018-0040 
7. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Silmu VH13-018-1190 
8. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Benjey 
9. Leandra (VRL-01057) - Metsäkartanon Sohra 
10. Dani (VRL-03561) - Anfarwol Isabella 
11. Dani (VRL-03561) - Gwalch Halen Crai 
12. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Iki-Ihana VH14-018-0041 
13. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Saylor 
14. Saila (VRL-05775) - Divinity v. Moons 
15. Suvi (VRL-01248) - Megara B VH12-028-0156 
16. Lumikirsikka (VRL-13331) - Fifth Chanterelle 
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helinä VH13-018-0895 
18. Suvi (VRL-01248) - Rumour's Odelia VH13-028-0171 
19. Milja (VRL-00692) - Fiktion Urhokas VH13-018-0897 
20. Kerppa (VRL-00631) - Jarl v. Pijnboompit 
21. Saila (VRL-05775) - Rhea FK 
22. Nanna L. (VRL-00777) - Päivärinteen Niilo VH13-017-0518 
23. Lumikirsikka (VRL-13331) - Linnet B 
24. Leandra (VRL-01057) - Metsäkartanon Melodi 
25. Leandra (VRL-01057) - Unisiipi ILO 
26. Dani (VRL-03561) - Riiviöiden Pisko VH11-018-1286 
27. Milja (VRL-00692) - Fiktion Somia VH13-018-0896 
28. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Nonna VH13-028-0076 
29. Saila (VRL-05775) - Räven Mischa 
30. Kerppa (VRL-00631) - Helinda v. Pijnboompit
Luokka 3, Helppo B
1. Lamia (VRL-13332) - Untuvikon Unohdettu VH13-018-1334 
2. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helinä VH13-018-0895 
3. Cannabia (VRL-00033) - Maanan Valtteri VH13-018-1189 
4. Dani (VRL-03561) - Eirias Penfraith Dawn 
5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Hilppa 
6. Veera R. (VRL-10735) - Dingleberry 
7. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Silmu VH13-018-1190 
8. Scilla (VRL-00091) - Wanburg Volfram 
9. Cannabia (VRL-00033) - Llygedyn Adameg VH13-026-0192 
10. Susanna (VRL-03881) - Joogin Malviina 
11. Scilla (VRL-00091) - Coctails Silverput 
12. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Melony 
13. Scilla (VRL-00091) - Eveningstar's Dreamtime 
14. Laura R. (VRL-00169) - Mäkisuon Selina 
15. Dani (VRL-03561) - Seiren Caniadaeth Dawn 
16. suba (VRL-12468) - Breandan Edric VH13-046-0017 
17. Crystal (VRL-0628) - Gungbacks Evita 
18. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Darina 
19. Veera R. (VRL-10735) - Enna Darla 
20. Lamia (VRL-13332) - Rosin Karma-Ria VH13-018-1254 
21. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Luca 
22. Veera R. (VRL-10735) - Joakim SVA 
23. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Tähdenalku 
24. suba (VRL-12468) - GL Cinderella VH13-017-0107 
25. Susanna (VRL-03881) - Takamaiden Viehätys 
26. Dani (VRL-03561) - Cabal Dawn 
27. suba (VRL-12468) - Breandan Séaghdha VH13-046-0016 
28. Joker (VRL-07248) - Wallflower F 
29. Milja (VRL-00692) - Fiktion Heveli 
30. Lamia (VRL-13332) - Leijuvan Linnan Ritari VH13-018-1301 
Luokka 4, Helppo A
1. Veera R. (VRL-10735) - Alegre's Maya 
2. Scilla (VRL-00091) - Orbiter Echo 
3. Joker (VRL-07248) - Saryamish MCF 
4. Susanna (VRL-03881) - Hetken Hulivili 
5. Scilla (VRL-00091) - Keinukallion Nevermore 
6. Veera R. (VRL-10735) - Alegren Ilmari 
7. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Sävelmä 
8. suba (VRL-12468) - GL Midnight Madness VH13-027-0061 
9. Laura R. (VRL-00169) - Mäkisuon Selina 
10. Susanna (VRL-03881) - Hetken Mollamari 
11. Susanna (VRL-03881) - Hetken Kaihomieli 
12. Lamia (VRL-13332) - Moon Ikaros VH13-018-1398 
13. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Tähdenalku 
14. Cannabia (VRL-00033) - Moon Janella VH13-018-1274 
15. Dani (VRL-03561) - Cabal Dawn 
16. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Iltatähti VH13-018-1326 
17. Joker (VRL-07248) - Malik 
18. Kolibri (VRL-12569) - Nareekha Qadr VH13-003-0210 
19. Dani (VRL-03561) - Eirias Penfraith Dawn 
20. Kolibri (VRL-12569) - Ayar TAL 
21. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Kermiitti 
22. suba (VRL-12468) - Roudan Sander VH13-053-0035 
23. Scilla (VRL-00091) - Fifth Froth Flip 
24. Kolibri (VRL-12569) - El Thay Hassaanah VH13-003-0213 
25. Veera R. (VRL-10735) - Angelina v.d. Shontelle 
26. Lamia (VRL-13332) - Satulinnan Ninariina VH13-018-1351 
27. Crystal (VRL-0628) - Pirunkorven Jamssi 
28. Dani (VRL-03561) - Seiren Caniadaeth Dawn 
29. Cannabia (VRL-00033) - Moon Hyytävä VH13-018-1271 
30. suba (VRL-12468) - Kultaisen Liigan Valtteri VH13-018-0207 
Luokka 5, Vaativa B
1. Joker (VRL-07248) - Khawaja SC 
2. suba (VRL-12468) - ES Dilemmachine ox VH13-003-0059 
3. Veera R. (VRL-10735) - Arvolaakson Valma 
4. Susanna (VRL-03881) - Krzysztof Yemn 
5. Kolibri (VRL-12569) - Hazim Bakr VH13-003-0211 
6. Dani (VRL-03561) - Calembel 
7. Milja (VRL-00692) - Aavan Hurmos 
8. Veera R. (VRL-10735) - Avalanche Rewa 
9. suba (VRL-12468) - GL Nasmat VH13-003-0060 
10. Scilla (VRL-00091) - Red Summer 
11. Susanna (VRL-03881) - Koistilan Eeli 
12. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Sävelmä 
13. Milja (VRL-00692) - Don Amadore 
14. Scilla (VRL-00091) - Fifth Froth Flip 
15. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Iltatähti VH13-018-1326 
16. Dani (VRL-03561) - Sin VH13-023-0097 
17. Susanna (VRL-03881) - Kajon Paimenpoika 
18. Milja (VRL-00692) - Suprant Xiró 
19. Cannabia (VRL-00033) - Moon Hyytävä VH13-018-1271 
20. Cannabia (VRL-00033) - Moon Janella VH13-018-1274 
21. Dani (VRL-03561) - Llanellen Cessair Dawn 
22. Jewell (VRL-08085) - Moon Hallamari 
23. Crystal (VRL-0628) - Pirunkorven Jamssi 
24. Jewell (VRL-08085) - Nerian Chianti 
25. Scilla (VRL-00091) - Odyshape 
26. Kolibri (VRL-12569) - TAL Dirayat VH13-003-0178 
27. Lamia (VRL-13332) - Monsteri-Morrison VH13-018-1333 
28. Veera R. (VRL-10735) - Moon Fiina 
29. Crystal (VRL-0628) - Vaapukan Kermiitti 
30. Joker (VRL-07248) - Ave Pasajera ox  
Luokka 6, Vaativa A
1. Veera R. (VRL-10735) - Romulus 
2. Cannabia (VRL-00033) - Moon Lupaus VH13-018-0305 
3. Lumikirsikka (VRL-13331) - Wellington 
4. Kettunen (VRL-01317) - Londonderry 
5. Nanna L. (VRL-00777) - Moon Elias VH14-018-0043 
6. Lumikirsikka (VRL-13331) - Katinas Bruno 
7. Milja (VRL-00692) - Don Amadore 
8. Joker (VRL-07248) - Hidden's Precious Sundanx ox 
9. Scilla (VRL-00091) - Chazaqiel AIR 
10. Joker (VRL-07248) - Khasar SC 
11. Susanna (VRL-03881) - Coctail de Poemé 
12. Crystal (VRL-0628) - Jubilee O' Polo 
13. Milja (VRL-00692) - Suprant Xiró 
14. Scilla (VRL-00091) - Alameda 
15. Milja (VRL-00692) - Suprant La Psy 
16. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Eliza 
17. Susanna (VRL-03881) - Alvar de Poemé 
18. wishmaster (VRL-02889) - Panic Switch VH13-044-0262 
19. Joker (VRL-07248) - Victoria 
20. Kettunen (VRL-01317) - Astraealand VH13-031-0661 
21. wishmaster (VRL-02889) - Scaon Color Me Red VH13-044-0258 
22. Veera R. (VRL-10735) - M.L. Taikausko 
23. Scilla (VRL-00091) - Lili Marlene 
24. Nanna L. (VRL-00777) - Mäkisuon Kerli VH13-018-0511 
25. wishmaster (VRL-02889) - Chocoholic VH13-044-0257 
26. Nanna L. (VRL-00777) - Koivumäen Salli VH13-018-1388 
27. Lumikirsikka (VRL-13331) - Camblewheel MET 
28. Jewell (VRL-08085) - Kill the Terror HILL! 
29. Crystal (VRL-0628) - Miami&Memphis Mix 
30. Crystal (VRL-0628) - Kioku Yuki SIN 
Luokka 7, Grand Prix
1. Crystal (VRL-0628) - Kioku Yuki SIN 
2. Rim (VRL-02488) - Ikarus IV 
3. Lilian (VRL-13076) - Joe Sheridan 
4. Lilian (VRL-13076) - Efigenia Hexen 
5. Scilla (VRL-00091) - Schottkey AIR 
6. wishmaster (VRL-02889) - Deception Hexen VH13-021-0431 
7. wishmaster (VRL-02889) - Classy Kiss VH13-031-0641 
8. Lumikirsikka (VRL-13331) - Amber Jaded 
9. Scilla (VRL-00091) - Nathaniel VH11-021-0003 
10. Rim (VRL-02488) - Aubrey 
11. Meiju K. (VRL-12530) - Dark Rashad REC 
12. Crystal (VRL-0628) - Jubilee O' Polo 
13. suba (VRL-12468) - GL Royal Chantara VH13-031-0079 
14. Veera R. (VRL-10735) - Opera Ballerina Flow 
15. Kettunen (VRL-01317) - Astraealand VH13-031-0661 
16. wishmaster (VRL-02889) - Suprant Cissy VH13-031-0506 
17. suba (VRL-12468) - GL Firenze VH13-011-0071 
18. Susanna (VRL-03881) - Isadora F 
19. Susanna (VRL-03881) - Oldfinion Midnight Commander 
20. Susanna (VRL-03881) - Oldsfell's Silvia 
21. Rim (VRL-02488) - Saphirine 
22. Kettunen (VRL-01317) - Londonderry 
23. Crystal (VRL-0628) - Miami&Memphis Mix 
24. Meiju K. (VRL-12530) - Suprant Whips VH13-031-0164 
25. Meiju K. (VRL-12530) - Jolie 
26. Lumikirsikka (VRL-13331) - Burn the Bones Coast 
27. Veera R. (VRL-10735) - Bloody Kiara 
28. Scilla (VRL-00091) - Roswell M VH13-011-0364 
29. Veera R. (VRL-10735) - Clairvoyant 'If 
30. Lumikirsikka (VRL-13331) - Basiel van Holmes